Forum Teamu Valor

Forum dla graczy pokemon Go teamu Valor

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-09-30 19:43:52

Mecki
Administrator
Dołączył: 2017-09-30
Liczba postów: 14
Windows 7Firefox 48.0

Regulamin Konkursu

1. Pomysłodawcą zabawy i zasad jestem ja ( VIPmecki ) Wszelkie zapytania, prośby i niejasności proszę kierować do mnie.
2. Do zabawy oraz jawności konta składkowego jest postał kanał na discordzie #konkurs. Na nim będę ogłaszał nowe zadania oraz wyniki już zakończonych, oraz tu na Forum. Na nim również jak i na forum będzie aktualizowana tacbela z wynikami.
3. Zadania będę wymyślał sam, dzięki temu nikt wcześniej nie będzie znał wyzwań. Rzecz jasna ja sam nie będę brał w nich udziału.
4. W konkursie mogą brać udział osoby, które dokonały wpłaty na konto składek, co zostało ustalone dzięki ankiecie.
5. Składki za dany miesiąc rozliczane są do 15ego każdego miesiąca, późniejsze wpłaty zaliczane są na poczet kolejnego miesiąca. Część składek przekazywana jest według wcześniejszych ustaleń na mapę @Komurka - pokewro.pl , pozostała część trafia do puli nagród. Dla przypomnienia dane do konta to: Monika Wieteska 27 1142 0008 0000 1162 0058 8484. Wysokość składki to 10 zł.
6. Zadania, będą ograniczone czasowo, start ogłaszany o północy (tak aby każdy mógł się jak najwcześniej zapoznać z zadaniem i w pełni wykorzystać dzień). Informacja o starcie konkursu będzie przekazywana z jednodniowym wyprzedzeniem.
7. Szczegóły danego zadania będą ogłoszone w raz z samym zadaniem gdyż każdy będzie inny (mam nadzieję) i każdy będzie rządził się swoimi zasadami.
8. INFORMACJE OGÓLNE ZADAŃ
    I miejsce - 3 pkt - NAGRODA BON o wartości 15 zł
    II miejsce - 2 pkt
    II miejsce - 1 pkt
Możliwe jest Przyznanie kojelnych PTK za wykonanie dodatkowych zadań.
Wyniki będą wprowadzone do tabeli i sumowane z kolejnymi zdobytymi punktami.
NAGRODA w postaci 'bonu' o wartości 15 zł do wykorzystania w TelForceOne - sklep z akcesoriami do telefonów, power banki, e-papierosy itp, w cench hurtowych.
a) nagrody będą sumowane i przyznawane na koniec miesiąca.
b) osoba, chcąca wykorzystać BON zgłosi się na priv do Wiesi ( @Wieśka91 ) z wybranym produktami - otrzyma informację o cenie.
-Zwycięzca może zadecydować o pozostawieniu nagrody do kumulacji i zsumować ją aby wybrać sobie ciekawsze rzeczy z TelForceOne bądź wybrać voucher do konta Google.
- Nagrodą kwartalną dla lidera tabeli bluza z logo valoru.
- Będzie również nagroda za rok dla lidera tabeli, którą omówimy w gronie starej gwardii aby była ciekawa a za razem zachęcająca Was do rywalizacji (edytowane)
https://sklep.telforceone.pl/pl-pl/
Akcesoria GSM, Oświetlenie LED, Tusze, Tonery, Źródła Światła, Materiały eksploatacyjne, hurtownia, dystrybutor, producent, importer - www.TelForceOne.pl
Hurtownia, dystrybutor i importer TelForceOne. W naszej ofercie akcesoria GSM, oświetlenie LED, żarówki LED, taśmy LED, tusze, tonery i wiele innych.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pwasbud - replay - jagodki - forum - testowe453